wtorek, 11 grudnia 2018

stosik sierpień-listopad!


Od drugiego miesiąca wakacji aż do tej pory nazbierało się u mnie znów sporo książek, więc postanowiłam się nimi z Wami podzielić. Standardowo dajcie znać co czytaliście, co znacie i co powinnam poznać najpierw, o ile jeszcze tej książki nie czytałam! ;)Większość książek z tego stosiku są to egzemplarze recenzenckie pochodzące ze współprac. Sama staram się ograniczyć kupowanie książek, a co więcej - częściowo staram się wyprzedać biblioteczkę (sprawdźcie zakładkę Wyprzedaż). Dietoland i Stroicielka dusz są od Wydawnictwa W.A.B., Pokusa zła od Wydawnictwa NieZwykłe, Małe wielkie rzeczy i Zgadnij kto od Wyd. Insignis, a Małe Licho i tajemnica Niebożątka od Wydawnictwa Wilga. Każda z książek była już recenzowana, wystarczy najechać na tytuł. 


Mediatorka i drug i tom, czyli Lekarstwo na żal są od Wydawnictwa W.A.B., a dwa tomy serii K. Ashley, czyli Niepokorny mężczyzna i Tajemniczy mężczyzna - od Wydawnictwa Akurat. Wydawnictwo Edipresse wysłało mi Skandal, a od Wyd. HarperCollins mam Chłopaka, który wiedział o mnie wszystko


Spektrum, czyli drugi tom Czarnych Świateł Martyny Raduchowskiej jest od Wydawnictwa Uroboros, a Małe ogniska są od Wyd. Papierowy Księżyc. Nie, po prostu nie to książka od Wydawnictwa Muza, Karminowe serce Doroty Gąsiorowskiej jest od Wydawnictwa Między słowami, a Lissy i Paranoja ponownie od Wyd. W.A.B.


Spowiedź polskiego kata dostałam od Wydawnictwa Aktywa, a Nietypowa Matka Polka - od Wyd. Edipresse. Normalni inaczej wyjątkowo pochodzi z wymiany książkowej i z niecierpliwością czekam na więcej czasu, by móc się za nią zabrać. Najnudniejsza książka świata jest od Wydawnictwa Kobiecego, a Dwanaście życzeń to kolejny egzemplarz od Wyd. W.A.B.


Zdradzieckie serce od Wydawnictwa Initium wciąż przede mną, tak samo jak Pierwsze słowo od Wydawnictwa Uroboros. Mów własnym głosem cudownej Reginy Brett aktualnie podczytuję, a pozostałe książki, czyli Jak zerwać z plastikiem od Wyd. Insignis, Nietypowa Matka Polka od Wydawnictwa Edipresse i Ana od Wyd. Muza, są już przeczytane i zrecenzowane od dłuższego czasu. 


Te cztery książki są wciąż przede mną, ponieważ, w listopadzie skupiona byłam w dużej mierze na zbliżających się olimpiadach, o czym z resztą przeczytacie w podsumowaniu listopada. The Raven King dostałam od Wydawnictwa NieZwykłego, a Śmierć Komandora t.1 od Wyd. Muza. Obie książki Blanki Lipińskiej są od Wydawnictwa Edipresse.

8 komentarzy:

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...