środa, 13 lutego 2019

415. Sponsor. Tom 2

Parę słów o książkach - blog z recenzjami książek

Nieszczęśliwy wypadek zupełnie odmienił życie Kaliny. Trudna rehabilitacja i opieka nad małą siostrą zabierają jej prawie cały czas i całe szczęście, że zapełniają myśli, ponieważ złamane serce wciąż nie może się uleczyć. Historia Kaliny i Nathana nie tak miała się potoczyć, nie tak miało to wyglądać, a jednak. Los bywa przewrotny i dwie połówki znacznie się od siebie oddaliły, ale czy dadzą radę bez siebie żyć? Czy może zdobędą się na próbę naprawienia relacji i pojednania dusz?

Zakończenie pierwszej części było na tyle zaskakujące i szokujące, że już wtedy wiedziałam, że bez poznania tego tomu się nie obędę. Autorka od samego początku miała ciekawy pomysł na fabułę, jednak bomba zaserwowana na koniec przesądziła o wszystkim.

W recenzji pierwszego tomu wspominałam nieco o stylu pisania pani Haner. Książki napisane w bardzo przystępny sposób i czyta je się bardzo szybko. Historia jest pełna zwrotów akcji i napięcia między poszczególnymi bohaterami, jednak to budowa dialogów, psychoanaliza bohaterów i podział narracji napędzają fabułę.

Tak jak w pierwszym tomie działania i myśli Kaliny, i Nathana nie są do końca takie, jakie mogliby sobie zaplanować. Los funduje im rollercoaster emocji, przy okazji podrzucając pod nogi coraz to większe kłody. Ich relacja zostanie wystawiona na niejedną, ciężką próbę, jednak czy nie załamią się pod ciężarem tych wyzwań? Musicie to ocenić sami.

"Sponsor. Tom 2" to książka obowiązkowa dla fanek pierwszego tomu, jak i pióra pani Haner. Historia jest przewrotna, pełna bólu, smutku i namiętności, a jednak pozwala tlić się małemu światełku nadziei, że po burzy wychodzi słońce z piękną tęczą. Jeśli ciekawi Was to, z czym musieli zmierzyć się bohaterowie na tych nieco ponad czterystu stronach, to serdecznie zapraszam. Ostrzegam jednak, że będzie się działo!

Tytuł oryginału: Sponsor. Tom 2
Autorka: K.N. Haner
Seria: Sponsor (#2)
Wydawnictwo: Editio
Liczba stron: 416
Moja ocena: 7/10
Za książkę dziękuję Autorce i Wydawcy!

8 komentarzy:

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...