piątek, 26 lutego 2016

207. Wiedziałam, że tak będzie!


Nienawidzę gdybania, ale co by było gdybyście wygrali 18 milionów euro? Co zrobilibyście z tak ogromną sumą? W jaki sposób byście ją ukryli przed otaczającymi zawistnikami i chciwcami?

Laura to dobijająca czterdziestki singielką szczęśliwa z pracy wśród dzieci. Jej najlepsza przyjaciółka Weronika przypadkiem staje się posiadaczką ogromnej ilości pieniędzy, którymi chce się się z nią podzielić. Kobiety nie mają pojęcia co zrobić z taką fortuną, ale wiedzą, że najpierw muszą zrobić jedno: pojechać do Włoch po odbiór nagrody i to byle szybko, bo czas się kończy! Tym sposobem wyruszają poznawać malownicze Włochy, a w czasie podróży czeka je sporo przygód...

Bardzo przyjemnie mi się czytało tę książkę i cieszę się, że ją poznałam. Jest to obyczajowa historia na kartkach której przenosimy się do pachnących i przepięknych Włoch. Jest to także opowieść o miłości tak pięknej i prawdziwej, jakie rzadko się trafiają.

Byłam szczere zdziwiona kiedy okazało się, że jest to debiut pani Kasi, bo pisze naprawdę ciekawie. Autorka pisze jakby wiedziała o czym kobiety/dziewczyny chcą czytać i tym samym zakrada się do ich serc.

Jeśli jesteście fankami włoskich potraw, przypraw i krajobrazów, to ta książka jest zdecydowanie dla Was! Czytając te barwne opisy mogłam poczuć się jak we Włoszech, których dane mi było być na ubiegłych wakacjach. Było to cudowne przeżycie - oczami wyobraźni za pomocą kilku słów przenieść się do wspomnień.

"Wiedziałam, że tak będzie!" to optymistyczna powieść opisująca historię dwóch przyjaciółek, po przeczytaniu której czytelnikowi cieplej na sercu. Serdecznie polecam się z nią zapoznać!

Tytuł oryginału: Wiedziałam, że tak będzie!
Autorka: Kasia Pisarska
Wydawnictwo: Muza
Liczba stron: 271
Moja ocena: 8/10
Za książkę dziękuję Wydawnictwu i Autorce!

2 komentarze:

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...