poniedziałek, 30 grudnia 2013

35. Objęcia nocy

Tytuł oryginału: Night Embrace
Autor: Sherrilyn Kenyon
Tom: 3
Seria: Mroczny Łowca
Wydawnictwo: MAG
Liczba stron: 544
Cena z okładki: 35zł
Ocena: 10/ 10

Właściwie to nie wiem jak zacząć tą recenzję, ponieważ te 32 litery, których używam na co dzień już mi nie wystarczają. Ta książka była fenomenalna, fantastyczna, cudowna i można by było wymieniać bez końca, ale trzeba ją teraz opisać/ zrecenzować.
Wyszukałam ją w bibliotece, ponieważ potrzebowałam lektury na kilka godzin, żeby się czymś zająć i zabić nudę spowodowaną deszczem za oknem, a ona z tymi pięcioma stówami stron świetnie się do tego nadawała.

Spostrzegłam od razu, że jest z Wydawnictwa MAG, więc nic nie pozostawiało mi wyboru - musiałam ją wypożyczyć, bo do tego wydawnictwa mam wielkie zaufanie.

Talon, niegdyś celtycki wojownik, ukochany brat i mąż, teraz jest Mrocznym Łowcą pozbawionym uczuć. Jako pogromca Daimonów - wampirów przetrwał wiele setek lat i nigdy nie żałował oddania swojej duszy bogini Artemidzie. Swoje zdanie zmienił, gdy spotkał piękną Sunshine, w której się zakochał. Niestety ich miłość okaże się niebezpieczna dla nich samych . . .

Tempo akcji jest zawrotne, co jest wielkim plusem tej opowieści. Chyba nikt nie mógł spodziewać się zakończenia, albo je przewidzieć, a ja w szczególności, niemniej jednak końcówka tej historii była bardzo ciekawa, emocjonująca i oczywiście bardzo udana.

Fabuła "Objęć Nocy" jest bardzo interesująca i ciekawa,  za to  trzeba podziękować autorce,również  za jej wspaniałą wyobraźnię i cudowne  postacie.

Talon  - celtycki wojownik, który stracił żonę i siostrę, nie chce stracić również Sunshine, którą kocha, a jednocześnie nie może z nią być, gdyż sprowadzi na nią kłopoty.
W moim wyobrażeniu jest wysokim, czarno-długowłosym, umięśnionym ciachem ;).

Sunshine  - pena siebie kobieta starająca się ukrywać swoje uczucia co do Talona, co nie zawsze jej wychodzi. Jest bardzo utalentowaną artystką.

Styl pisarki pozytywnie mnie zaskoczył i mam nadzieję zabrać się za inne książki z tej serii , których jest ok. 25 + 10 dodatków do serii ~~ tak słyszałam i chyba jest to pewne.

Nie jestem pewna, czy jest ekranizacja do tej książki, bo nie mogłam jej nigdzie znaleźć, ale mam nadzieję, że kiedyś się pojawi, a ja z pewnością pójdę na jej premierę ;).

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do komentowania .
Kaśka ♥

2 komentarze:

 1. Chętnie zapoznam się z tą serią, zachęciłaś mnie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zachęcam ;) Jak na razie czytałam tylko tą książkę z tej serii, ale jest ich dużo, więc na pewno są dobre
   Pozdrawiam, Kaśka ♥

   Usuń

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...