środa, 1 stycznia 2014

Podsumowanie roku i miesiąca

Już 2014 rok. To straszne, że czas tak szybko leci. Pamiętam jakby to było wczoraj, że zakładałam bloga, pisałam pierwsze, trochę niedopracowane posty .
Sylwestra świętowałam z kuzynkami u babci, był udany ;). Czujecie jakąś zmianę ? Ja nic nie czuję i raczej nic się nie zmieniło, tylko postarzałam się o kolejny rok ;).

Podsumowanie grudnia 2013 
Przeczytane książki : 13
Liczba stron : 4674
Liczba stron dziennie : ok. 151

Dodane posty : 15
Recenzje : 9
Odwiedziny : 1 271
Nowe komentarze : 25
Najlepsza książka : Ja, diablica
Najgorsza książka : Lodowa pustynia


Podsumowanie roku 2013
Przeczytane książki : 156 
Recenzje : 35 
Opublikowane posty : 72
Odwiedziny : 5 443 
Komentarze : 157 
Najlepsza książka roku : Miasto Kości ( recenzja wkrótce ) 

PLANY NA ROK 2014 :
Ogólnie to planów żadnych nie przygotowywałam. Recenzje jak były, tak będą , stosiki postaram się dawać przynajmniej raz na miesiąc. Postaram się publikować min.11 postów miesięcznie, ale nie wiem, czy mi się to uda. Postaram się lepiej pisać i trochę dłużej ;). 

Teraz tak co nie co o 2013.  Był to wspaniały rok pełen wrażeń. To w jego trakcie założyłam bloga ;) , zaczęłam pisać. Teraz mam nadzieję piszę troszkę lepiej niż w kwietniu, ale profesjonalną recenzentką jeszcze nie jestem. Zmieniłam zdanie o książkach, już nie są tylko złączonymi kartkami, dzięki którym można się odprężyć, są przyjaciółmi, a każdy z tych przyjaciół opowiada mi swoją tajemniczą historię i przenosi do innego świata.
 Na Targach w Krakowie poznałam kilka wspaniałych blogerek, których blogi cały czas obserwuję i staram się regularnie odwiedzać, bo te dziewczyny na prawdę mają talenty. Spotkałam się z moją ulubioną autorką, idolką i jestem z tego bardzo dumna/ zadowolona ;). Moja biblioteczka ostatnimi czasy zaczęła się powiększać i mam nadzieję, że będzie to kontynuować. 

W blogowaniu wspierają mnie rodzice, DZIĘKUJĘ Wam ! Mimo, że zazwyczaj są to pytania o ilość komentarzy, czy odwiedzin, to i tak cieszę się, że interesują się tym co robię i co sprawia mi radość. Ostatnio zaczęli mnie zabierać do księgarni i radzą się w sprawie kupna książek, co jest bardzo miłe . 

Chciałabym również serdecznie podziękować moim czytelnikom, dzięki którym piszę. Każdy Wasz komentarz i każda dodatkowa cyferka na liczniku sprawia mi ogromną radość i mam nadzieję, że będziecie kontynuować czytanie moich recenzji / postów w Nowym 2014 Roku . Chcę, żebyście pamiętali o ty że dla mnie zawsze będziecie moją " blogową" rodziną, nawet jeśli przestaniecie do mnie zaglądać. 

Chcę Wam również złożyć nieco spóźnione życzenia . Niech w Nowym Roku spełnią się Wasze najskrytsze i te nie skryte marzenia. Poznania wspaniałych osób, z którymi może nawiążecie bliższe relacje, np. się zaprzyjaźnicie ;). Żebyście zawsze byli uśmiechnięci i pełni pozytywnego nastawienia. I tak trochę książkowo : żeby Wasze wymarzone książki spełniły wasze oczekiwania, żebyście dobrze się przy nich bawili lub płakali, to zależy od nastroju . Oraz oczywiście mnóstwo czasu na czytanie . 

Mam nadzieję, że rok 2014 będzie bardzo udany, dla Was również, za co trzymam kciuki. 
Jak Wasze podsumowanie ? Pozytywne ? Negatywne ? Polecacie jakieś książki ? 

Pozdrawiam i zapraszam do dzielenia się opiniami ;)
Kaśka ♥

4 komentarze:

 1. Zdecydowanie to, że założyłaś bloga było świetnym pomysłem. Blogowanie jest naprawdę wspaniałe i piękne! Przeczytaj "Gwiazd naszych wina" i "Baśniarza", jeśli jeszcze nie miałaś okazji, bo te książki są naprawdę... niesamowite.
  Życzę duuużo sukcesów!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ;) Tak blogowanie faktycznie jest świetne . Z chęcią przeczytam te książki, jeszcze niestety nie miałam okazji, ale z chęcią się za nie wezmę, ponieważ słyszałam mnóstwo opinii, a każda z nich była pozytywna !
   Pozdrawiam, Kaśka ♥

   Usuń
 2. Świetny grudniowy wynik. Gratuluję! :) Życzę Ci, aby ten rok okazał się wspaniały.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ;) Bardzo chciałam, żeby wynik był niezły, szczególnie ten książkowy i chyba wyszedł nieźle ;)
   Pozdrawiam, Kaśka ♥

   Usuń

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...