poniedziałek, 9 lipca 2018

7Read Up - podsumowanie

W tym roku po raz kolejny udało mi się wziąć udział w edycji maratonu czytelniczego zwanego 7Read Up'em organizowanym przez Martę z kanału Wybredna Maruda. Jeśli jesteście ciekawi jak mi poszło, to zapraszam!


Sam maraton trwał od drugiego do ósmego lipca. Jak co roku postanowiłam wziąć udział w edycji rozszerzonej, w której dopasowuje się książki do konkretnych kategorii i tak jak w wersji podstawowej - czyta się tyle, by szerokość grzbietów wynosiła minimum 7cm. Kategorii było dziesięć i do każdej z nich udało mi się dopasować pięć zaplanowanych przeze mnie książek. Niestety nie udało mi się przeczytać dwóch z nich, a maraton ukończyłam z ośmioma zaliczonymi wyzwaniami. W ciągu minionego tygodnia przeczytałam Rozdarte serce Scarlett Cole, Immunitet Remigiusza Mroza i Tancerzy burzy Jay'a Kristoffa. Wraz z nimi zaplanowane miałam Przedwiośnie i Płomień pod lodem, ale przez brak czasu i chęci do czytania odpuściłam te książki. Zamiast tego, tak poza wyzywaniem, w trakcie poprzedniego tygodnia poznałam Historię pewnej dziewczyny, której recenzja pojawi się już niebawem.

Trzy przeczytane w trakcie maratonu książki dały łącznie 9cm grzbietów i 1 448 stron. Wyniki mnie w pełni zadowalają i cieszę się, że znalazłam chwilę, by wziąć udział.

Lubicie brać udział w maratonach czytelniczych? Ja zawsze chętnie biorę udział, dlatego też mimo zakończenia 7Read Up dziś zaczynam tygodniowy Maraton Czytelniczy We need YA. Prawdopodobnie za tydzień pojawi się podsumowanie także tego maratonu.

8 komentarzy:

 1. Zastanawiałam się nad wzięciem udziału, ale jakoś było mi nie po drodze tym razem :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie biorę udziału w maratonach - lubię czytać bez presji, bez nakazów...do tego nie za bardzo mam czas :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Brałam udział! Przeczytałam dwie książki z wersji dla leniwych i to w sumie dało mi prawie te 7 cm, co dla mnie jest naprawdę dobrą sprawą bo co roku walczę i chyba nigdy nie byłam tak blisko tej magicznej siódemki ;) W maratonie We Need Ya biorę udział, ale raczej na spokojnie.
  PS Zazdroszczę że przed Tobą jeszcze "Inwigilacja", "Oskarżenie" i "Testament"- skończyłam wczoraj ten ostatni i jestem zrozpaczona że jeszcze nie ma następnego tomu- dla mnie ta seria jest uzależniająca <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie gratuluję wyniku! Co do serii z Chyłką - niesamowicie chcę poznać dalsze losy, a jednocześnie boję się złamanego serducha ;)

   Usuń
 4. Od niedawna lubię maratony, ale nadal średnio mi idzie ;)
  Tobie gratuluję tak świetnego wyniku :)

  https://oddychajaca-ksiazkami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...