niedziela, 5 lipca 2015

Mój wakacyjny TBR!


Jak zapowiedziałam w czerwcowym podsumowaniu postanowiłam zrobić wakacyjny TBR i nie rozbijać tego na dwa miesiące, bo wydaje mi się, że nie ma to sensu. W roku szkolnym owszem, bo wtedy wybieram sobie max 5 książek, które chcę przeczytać, a tu postanowiłam tę listę troszkę powiększyć. Jeśli chcecie ją poznać to zapraszam! :)

1. Maybe someday - Colleen Hoover 
Mam ją już od końca maja, więc wypadałoby ją przeczytać. Niestety wciąż nie mogę się zebrać, bo to Hoover i boję się, że znowu złamie mi serce. :(

2. Eleonora&Park - Rainbow Rowell
Kupiona na początku czerwca na biedronkowej wyprzedaży tylko czeka aż w końcu ją przeczytam. Miejmy nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej i że mnie nie zawiedzie, bo opinie bywają różne.

3. Starter - Lisa Price
Również od maja czeka na przeczytanie. Opinie były raczej pozytywne, więc skusiłam się na nią, szczególnie, że była po promocyjnej cenie. ;)

4. Cztery sekundy do stracenia - K.A. Tucker
Dziesięć płytkich oddechów i Jedno małe kłamstwo zrobiły na mnie niemałe wrażenie i nie mogę się doczekać kolejnej książki pani Tucker, szczególnie gdy głównym bohaterem będzie jedna z moich ulubionych postaci w poprzednich części. ;) Niestety to kiedy ją przeczytam jest zależne od tego, kiedy ją kupie.

5. Origin - Jennifer L. Armentrout
Seria Lux bardzo mi się spodobała i nie mogę się doczekać czwartego tomu, szczególnie gdy trzeci skończył się tak jak się skończył... :(

6. Fangirl - Rainbow Rowell
I  po raz kolejny Rowell! Ta książka niedługo wyjdzie nakładem wydawnictwa Otwartego, a mnie skusiła opisem. No dobra okładką troszkę też. :P

7. Piętnaście pierwszych żywotów Harry'ego Augustusa - Claire North
Książkę pod koniec czerwca dostałam od mamy i nie mogę się doczekać kiedy ją przeczytam. Opis jest bardzo ciekawy. :)

8. The Maze Runner (Więzień labiryntu) - James Dashner
Książkę kupiłam w oryginale za strasznie niską cenę. Nie pamiętam dokładnie, ale było to chyba 5zł. Może w końcu uda mi się ją przeczytać na wakacjach i nieco podszkolić mój angielski. ;)

9. Zakochany Dracula - Karen Essex
Książkę kupiłam ostatnio (więcej w czerwcowym stosiku, który pojawi się już niebawem) i nie mam pojęcia dlaczego. Możliwe, że z powodu okładki, bo opisu z tyłu nie było praktycznie żadnego. Kupiona pod wpływem chwili, czy nie chcę ją przeczytać w czasie wakacji.

10. Prawo przyciągania - Simone Elkeles
Osoby, które są już na tym blogu ze mną od pewnego czasu możliwe, że pamiętają jak szalałam za Idealną chemią i nawet to jest małym niedopowiedzeniem, bo Alex i Britt dalej zajmują miejsce w moim sercu. Od kiedy dowiedziałam się, że wychodzi drugi tom i to w dodatku z młodszym bratem Alejandra szalałam z radości, ale wciąż go nie kupiłam (brawa). Ale wierzcie, że jest ona na mojej liście najbliższych zakupów!

11. Następczyni - Kiera Cass
Poprzednie trzy tomy Rywalek przeczytałam i podobały mi się, więc postanowiłam dokończyć tę serię.

12. Skąpiec - Molier
Wiem tyle, że będzie to moja lektura w przyszłym roku i chciałabym ją wcześniej pierwszy raz na spokojnie przeczytać i zrozumieć o co mniej więcej chodzi.

13. Balladyna - Juliusz Słowacki
Jak u "Skąpca".

14. Księżyc nad Bretanią - Nina George
Autorka Lawendowego pokoju i ja miałabym nie przeczytać jej nowej książki? No śmieszne to jakieś. :D

Jak na razie wybrałam sobie 14 książek i mam nadzieję, że uda mi się je wszystkie przeczytać. Niestety z tym może być różnie, bo nie wszystkie mam na swojej półce, ale zamierzam jakoś zacząć dorabiać w czasie wakacji, więc postaram się wygospodarować troszkę pieniążków na te pozycje. :)

Co myślicie o mojej liście? Czytaliście coś już? Polecacie którąś, za którą w pierwszej kolejności należy się zabrać? 

2 komentarze:

  1. Dwie pierwsze pozycje znajdują się również u mnie na półce, ale coś nie mogę się za nie zabrać :) Książka Hoover z pewnością znowu będzie urzekająca :)

    OdpowiedzUsuń
  2. "Więźnia labiryntu" czytam teraz i polecam! :)
    "Skąpiec" był lekturą, która niestety nie zapadła mi w pamięci na dłużej, chociaż przerabiałam ją w minionym roku szkolnym ;)

    OdpowiedzUsuń

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...