środa, 29 lipca 2015

Dokąd wyjeżdżam?


Piszę ten post w poniedziałek (27.07), godzina 21:12. W tym czasie również zaczynam się pakować, bo zostało mi ok 30 godzin w Polsce, a trochę tego czasu chcę przeznaczyć na zakupy i sen. Kiedy to czytacie jestem w trakcie dwudziesto paro godzinnej drogi do Włoch, nad jezioro Garda widoczne na zdjęciu powyżej. 

Nie będzie mnie coś ok dwóch tygodni, ale na ten czas zaplanowałam kilka postów co byście się nie nudzili. Miałam za cel napisanie wszystkich zaległych recenzji, ale cóż jak sami na pewno zauważycie troszkę się z nim minęłam. Chciałam dodawać posty co dwa, góra trzy dni, ale wiem już teraz, że będą one rzadziej. Po prostu nie wyrobiłam się ze wszystkim. Lipiec był intensywnym miesiącem w wyjazdy, odwiedziny, spotkania itp. i nie na wszystko starczyło mi czasu. Z czytaniem też niestety poległam, chociaż z Wattpada korzystam dzień w dzień. 
Ale nadrobię to oczywiście!

Nie będę podawać dokładnych dat, bo sama jeszcze nie wiem, kiedy co dodam. Po prostu raz na kilka dni zaglądnijcie. ;) Jedynie mogę Was zapewnić, że posty będą dodawane przed godziną 12. 

W miejscu, do którego jadę nie będzie wifi. Niestety. Nie będę mogła więc Wam odpisać, ani poinformować o postach na Fb, czy TT

Mam nadzieję, że mi wybaczycie tę chwilową przerwę. W końcu każdy powinien mieć prawo do urlopu, prawda? :> I to wszystko co chciałam dziś ogłosić. Pozostaje mi mieć nadzieję, że nic mi się nie stanie w czasie podróży (po raz pierwszy wyjeżdżam bez rodziny tak daleko) i jeszcze odsyłam Was do konkursu.

A i dajcie jeszcze znać, czy chcielibyście jakąś fotorelację z mojego wyjazdu. Zdjęcia zamierzam robić tak czy tak, ale jeśli zechcecie to część wstawię na bloga. ;)

1 komentarz:

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...