wtorek, 7 lipca 2015

czerwcowy stosik!


"Kiedy pierwszy raz czytam dobrą książkę, doznaję uczucia, jakbym zyskał nowego przyjaciela."
                                                               Johann Wolfgang Goethe

Na początek chcę Wam pokazać trzy książki, które doszły do mnie jeszcze pod koniec maja, ale już nie miałam jak ich pokazać, bo post był zaplanowany. Są to: Wtedy pojawiłaś się ty od księgarni internetowej Matras, Szarlotka od Autorki - Pani Agaty Machczyńskiej i Powiedz, że mnie kochasz, mamo od Wydawnictwa Akurat, za pośrednictwem Business&Culture.


Moim prezentem na Dzień Dziecka (od samej siebie) była Eleonora i Park, którą chciałam przeczytać już od bardzo dawna i cieszę się, że już ją mam.
Następnie dzięki Business&Culture przyszły do mnie kolejne trzy książki, czyli Próżna, Rzeka przeznaczenia i Alkaiczny styl życia. Tej ostatniej jestem szczególnie ciekawa, ponieważ ostatnio mam tzw. fazę  na różne diety oraz zaczęłam prowadzić (w miarę) zdrowy tryb życia. :P
Nie byłabym sobą, gdybym nie kupiła choć jednej książki po angielsku. Tym razem jest to Orphans of war, kupiona za jedyne 5zł!
W kolejnej paczce od Wydawnictwa Akurat znalazłam Collide Gail McHugh, czyli książkę, którą chciałam przeczytać od kiedy tylko się o niej dowiedziałam.
Od Wydawnictwa Novae Res otrzymałam Test ciążowy, a od Wydawnictwa Muza SA przyszły do mnie Wieczory w Umbrii i Gdyby nie ona
Przy okazji wizyty u ortodonty w supermarkecie zahaczyłam o Zakochany Dracula i książkę Jurka Owsiaka Róbta co chceta, czyli z sercem jak na dłoni- 20 lat grania
Później wstępując do niedawno otwartego sklepu w moim mieście kupiłam Myśl jak Sherlock Holmes.
Od mojej biblioteki szkolnej i Pani dyrektor za wyróżniające się na tle szkoły czytelnictwo (słowa dyrektorki) dostałam Utraconą i odzyskaną, z czego się bardzo cieszę, bo książka wydaje się być ciekawa.
Od Wydawnictwa Harlequin tego dnia również dostałam Dom nad zatoką i cudowne (już w przeczytane) Lato w Rzymie. Recenzja wkrótce.
Ostatnią książką, jaka przybyła do mnie ostatniego dnia roku szkolnego to Piętnaście pierwszych żywotów Harry'ego Augustusa. Jest ona prezentem od mojej mamy. ;)
A od dzięki Pani Iwonie z Wydawnictwa Insignis dotarła do mnie wyczekiwana Książka bez sensu oraz Srebrzyste wizje. Ostatnie dwa tytuły przyszły do mnie w trakcie pisania, a bateria znów w aparacie mi padła. Zdjęcia ich dodam w lipcowym stosiku. ;)


Tak o to prezentuje się mój śliczny stosik. Co o nim sądzicie? Polecacie coś?:) 

8 komentarzy:

 1. Nic nie znam, ale życzę miłej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podobnie jak Dominika, również nie znam żadnej książki z tego stosu, ale życzyć udanej lektury zawsze mogę :>

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe zdobycze ;)
  Do mnie też trafiła Książka bez sensu i Srebrze wizję - juz nie mogę się doczekać kiedy zacznę czytać! Pierwsza część - Pisane szkarłatem jest rewelacyjna! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja znam większość książek ze stosu i życzę miłego czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam jedynie Eleonorę i Parka i przyznaję, że chociaż książka mało ambitna, mnie baaaaardzo zauroczyła :')
  Miłego czytania!

  OdpowiedzUsuń
 6. Słyszałem i kilku, nawet ze dwie z chęcią bym dorwał. :) Miłego czytania!

  OdpowiedzUsuń
 7. Sporo ciekawych książek :) "Powiedz, że mnie kochasz, mamo" niedawno skończyłam i dodałam opinię na bloga, podobała mi się ;)
  "Próżną" i "Lato w Rzymie" bardzo chciałabym przeczytać, z kolei "Eleonora&Park"już od dłuższego czasu czekaja na półce, muszę się w końcu zabrać za tę książkę ;) "Collide" czytałam, świetne!
  Przyjemnej lektury!

  KsiążkowyŚwiat

  OdpowiedzUsuń
 8. Wiele ciekawych pozycji. Ja właśnie czytam "Próżną", ale jak na razie niczym mnie nie zachwyciła :) Liczę na to, że w raz z upływającymi stronami będzie coraz lepiej :)

  OdpowiedzUsuń

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...