piątek, 31 maja 2019

Podsumowanie maja!


Maj był pracowity ze względu na matury, które ciągnęły się przez trzy tygodnie i nowo rozpoczętą pracę, ale mimo tego starałam się coś poczytać.


Przeczytane:
1. Save you - Mona Kasten (344 strony)
2. Głęboki grób - Mick Finlay (416 stron)
3. Mroczne umysły - Gwenda Bond (368 stron)
4. W skali od 1 do 10 - Ceylan Scott (240 stron)
5. Wyższa lojalność - James Comey (432 strony)

Liczba stron: 1 800
Dziennie: 58

Obejrzane:
a) film:
1. Tylko nie mów nikomu

Maj?
Maj był generalnie intensywny. Jeszcze dobrze nie skończyłam matur, a już rozpoczęłam pracę, którą mam nadzieję pociągnąć do końca sierpnia. Nowe obowiązki i brak czasu odbiły się na moim wyniku czytelniczym i braku chęci do oglądania, ale liczę, że w czerwcu się to zmieni. Maraton maturalny zupełnie mnie wymęczył i wciąż nie udało mi się odpocząć psychicznie, ale to pewnie dopiero nastąpi w drugiej połowie lipca, gdy dowiem się gdzie zostałam przyjęta na studia. Maj był jednym z najcięższych miesięcy od dawien dawna, ale staram się wierzyć, że dalej może być tylko lepiej - studenci kochani proszę nie straszyć! ;)

Czerwiec?
W czerwcu wciąż będę pracować, więc z czytaniem będzie u mnie różnie. Mam nadzieję, że uda mi się lepiej zorganizować czas wolny, który w maju poświęciłam też w dużej mierze na spotkania z rodziną. Muszę się zmotywować, aby codziennie czytać choć po kilka stron, bo dłuższe przerwy od czytania powodują, że ciężej jest mi wrócić i na nowo odczuwać przyjemność z tego zajęcia.

Jak minął Wam maj? Są wśród Was inni maturzyści? A może znacie już swoje plany na czerwiec?

8 komentarzy:

 1. I tak udało Ci się sporo przeczytać. Brawo!

  OdpowiedzUsuń
 2. Och, matura... kiedy to było. :) Gratuluję wyniku i życzę, aby te maturalne w pełni Cię usatysfakcjonowały!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja Cię będę motywować! :D U mnie wskoczyło osiem przeczytanych ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo intensywny maj był u ciebie u mnie nie bardzo bo tylko dwie książki ale życzę bardziej intensywnego czerwca w książkach :D

  MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...