środa, 9 listopada 2016

Cyber Marian rusza w trasę - odwiedzi 8 polskich miast!

Cyber Marian, legenda polskiego YouTube’a, twórca stojący za takimi głośnymi produkcjami jak „Brzydcy i wściekli”, seria „Ukryty Polski Mega Mix” czy amerykańskie trailery kinowe do polskich filmów, rusza w trasę promującą jego książkę „Dziś tak bardziej”. Odwiedzi osiem miast, a przedtem spędzi noc w salonie Empik!

To jedyna tego rodzaju okazja, by spotkać się ze swoim ulubionym youtube’owym twórcą, który – jak pokazuje jego książka – ma do opowiedzenia niezwykle ciekawą historię. Podczas spotkań przewidziane jest podpisywanie książek (z osobistymi dedykacjami), uściśnięcie dłoni, osobista rozmowa z Cyber Marianem i rzecz jasna pamiątkowe selfie. Serdecznie zapraszamy! Organizatorzy spotkań – wydawnictwo Insignis i Empik – zapewniają o świetnej atmosferze spotkań: gwarantem jest niezwykła charyzma i niepodrabialna osobowość Cyber Mariana.

W „Dziś tak bardziej” Cyber Marian chce zaprosić fanów za kulisy swojej twórczości. Pokazuje jak powstawały trailery, teledyski, megamiksy i inne legendarne produkcje. Wszystko to przeplatają cyberporady, cyberlisty i cybermemy. Cyber Marian zabiera w podróż drogami swojego życia: od zamierzchłej ery przed-internetowej po współczesną epokę cyfrową. Są wśród nich odcinki autostrad, fragmenty pełne zwężeń, ostrych zakrętów i niebezpiecznych wybojów, kiedy trzeba zwolnić, a nawet zatrzymać się i zadać sobie trudne życiowe pytania.

Spotkania z Cyber Marianem odbędą się w salonach Empik. Poniżej ich lista wraz z datami, godzinami i linkami do odpowiednich wydarzeń na Facebooku. Wpisujcie się!

Dodatkowo autor postanowił osobiście dopilnować premiery, w związku z czym noc poprzedzającą spotkanie spotkanie w Warszawie (7/8 listopada) spędzi w salonie Empik Plac Unii City Shopping i będzie stamtąd nadawał na żywo specjalne wydanie Cyber Info pełne atrakcji i wyjątkowych gości. Start już o godz. 22:00. Szczegółów szukajcie na jego kanale na YouTube.

Cyber Marian
8 listopada, godz. 18:00 (przedpremiera)
Empik Plac Unii City Shopping, Warszawa, ul. Puławska 2
http://bit.ly/cyber-warszawa

9 listopada, godz. 18:00 (premiera)
Empik Galeria Rzeszów, Rzeszów, al. Piłsudskiego 44
http://bit.ly/cyber-rzeszow

10 listopada, godz. 18:00
Empik Bonarka, Kraków, ul. Kamieńskiego 11
http://bit.ly/cyber-krakow

13 listopada, godz. 16:00
empik Silesia, Katowice, ul. Chorzowska 107
http://bit.ly/cyber-katowice

14 listopada, godz. 18:00
empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40
http://bit.ly/cyber-wroclaw

15 listopada, godz. 18:00
empik Plac Wolności, Poznań, ul. Ratajczaka 44
http://bit.ly/cyber-poznan

17 listopada, godz. 18:00
empik Galeria Bałtycka, Gdańsk, Al. Grunwaldzka 141
http://bit.ly/cyber-gdansk

22 listopada, godz. 18:00
empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5
http://bit.ly/cyber-lodz

1 komentarz:

  1. Bywa, że obejrzę jakiś filmik Cyber Mariana, ale nie jestem aż tak zainteresowana jego życiem, aby kupić książkę. We Wrocławiu będzie bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania, ale w poniedziałek i niestety nie wiem czy znajdę czas :/
    Pozdrawiam!
    houseofreaders.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...