sobota, 9 kwietnia 2016

TBR na kwiecień!


Wiem, że ostatnio bywam tu rzadko, ale za 13 dni to powinno się zmienić, obiecuję! A tymczasem zapraszam na stosik TBR, z którym mam nadzieję się uporać.

Pierwszą książką jest Uwięziona w bursztynie, którą wypożyczyłam z biblioteki, czyli drugi tom niesamowitej "Obcej" Diany Gabaldon. Jest to niezła cegiełka, ale mam nadzieję, że tak jak pierwszy tom będzie się ją szybko czytać. Ritterowie, Raven, Sedinum i nieobecna na zdjęciu Pieśń harfy to zaległe egzemplarze recenzenckie z poprzedniego miesiąca. Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno oraz Ziemia Kobiet to również pozycje do recenzji, które przyszły do mnie 31 marca. "Chłopaka..." już przeczytałam i książka jest świetna! Tylko Ty to najnowsza książka znanego na całym świecie Federico Moccia, która premierę będzie miała 27 kwietnia. Oprócz tego udało mi się już przeczytać Alicję i lustro zombie, czyli drugi tom Kronik Białego Królika. 

Jeszcze do egzaminów planuję powtórzyć kilka lektur, ale czy mi się to udało, napiszę dopiero w podsumowaniu miesiąca. 

Co planujecie czytać w kwietniu? Co polecacie mi przeczytać najpierw? Piszcie! :)

4 komentarze:

 1. Ależ tu dużo wspaniałych książek :) zazdroszczę!
  http://ksiazkowa-przystan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Sedinum też już mam i tylko czekam by usiąść do tego tomiszcza!

  OdpowiedzUsuń
 3. Moseley widzę na wielu blogach, rośnie popularność tego tytułu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii "Uwięzionej w bursztynie". Ja niedawno skończyłam trzeci tom :) Jamie❤ Powodzenia w kwietniu :)
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...