czwartek, 10 grudnia 2015

listopadowy stosik!


Powitaliśmy już grudzień, więc przyszła pora na stosik!

Ten stosik to same egzemplarze recenzenckie. Zaczynając od prawej strony trzy egzemplarze Imperium ognia są jak się już pewnie domyślacie na konkurs. Odbędzie się on w styczniu, bo chcę zebrać jeszcze inne książki, żeby więcej osób mogło wygrać. :) Stigmata już przeczytana w listopadzie to ciekawa, nieco mroczna książka, którą polecam. Życie po śmierci naprawdę istnieje i Czy mnie pokochasz to książki od Wydawnictwa Muza. Amandine aktualnie czytam i książka póki co mi się podoba. Zdublowany przedpremierowy egzemplarz Imperium ognia (pierwszy taki pokazywałam w październiku) oraz Bezlitosne. Najokrutniejsze kobiety dwudziestolecia międzywojennego to pozycje od Wydawnictwa Akurat.
PS. Kocham cię, Trzy metry nad niebem, Lolita oraz Ślepa wierzba i śpiąca kobieta to książki kupione jeszcze w październiku przez tatę. Każdego dnia to mój prezent ode mnie dla mnie na imieniny. Po "Will Grayson, Will Grayson" znielubiłam Levithana porządnie, ale niska cena książki sprawiła, że postanowiłam dać mu kolejną szansę. Póki co jeszcze książki nie przeczytałam i nie wiem kiedy mi się to uda, ale kiedy by to nie było mam nadzieję, że mnie ponownie nie zawiedzie. 
Idź, postaw wartownika to drugi tom bardzo znanego "Zabić drozda" otrzymany od Wydawnictwa Filia. Jeszcze nie miałam okazji się zabrać za tę książkę, ale mam nadzieję uczynić to jak najszybciej.
Czarownica jest egzemplarzem recenzenckim od Wydawnictwa Novae Res. Już (mimo braku prawidłowego egzemplarzu) mogę się pochwalić, że na skrzydełku Czarownicy znajdzie się fragment mojej recenzji. :) 
Twój dziennik, czyli kalendarz na lata (więcej w recenzji) fenomenalnej Reginy Brett oraz autobiografia mojego cudownego Eda Sheerana - Ed Sheeran. Graficzna podróż to książki od pani Iwony z AIM Media, za które serdecznie dziękuję! Mazowsze w obiektywie to album graficzny będący moją nagrodą w konkursie fotograficznym. 

I jak podobają Wam się moje zdobycze? Co polecacie przeczytać najpierw? 

13 komentarzy:

 1. Bogate stosiszcze :D. Miłego czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. "Bezlitosne" czytałam niedawno i byłam naprawdę mile zaskoczona. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się! Mam nadzieję, że mnie również zaciekawi ta pozycja

   Usuń
 3. Życzę udanej lektury - z takimi zdobyczami nie powinno być o to trudno :) Ja właśnie jestem w trakcie "Imperium ognia" Tahir.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jako ogromny stosik! Miłego czytania :)

  Zapraszam na najnowszą recenzję : ksiazkowy-termit.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj zazdroszczę.. Same perełki! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj jak zazdroszczę, tyle ciekawych książek! :) Miłego czytania

  OdpowiedzUsuń

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...