sobota, 5 lipca 2014

Podsumowanie czerwca!

Lepiej późno niż wcale, czyli podsumowanie czerwca! Nareszcie zaczęły się wyczekiwane przed wszystkich wakacje skończył męczący rok szkolny, jednak ostatni miesiąc (przynajmniej w mojej szkole) był bardzo pracowity.

Kto by pomyślał, że nauczyciele do 18 czerwca będą robić zaległe kartkówki, sprawdziany, będą pytać o rzeczy z początku półrocza, żeby tylko wystawić oceny... No niestety tak wyszło, więc musiałam się dużo uczyć, ale niestety pech chciał, że moja klasa miała jakieś wyjścia i dwie nauczycielki w ostatnim dniu odwołały poprawę i nie mam paska na świadectwie :(

No wyszło jak wyszło, ale czerwiec pod względem czytelniczym również nie zapowiada się ciekawie z powodu ilości, ale stanowczo nadrabia jakością książek, co można zauważyć po moich ocenach.

Przeczytałam cudownie-smutną i bardzo krótką książeczkę- Stowarzyszenie Umarłych Poetów, kolejną o wiele grubszą od poprzedniczki, tj. Intruza, która mnie pozytywnie zaskoczyła, bo jak pisałam myślałam, że będzie to kolejny tomik o wampirach. Dzięki majowym targom do mojej biblioteczki dołączył Dotyk i szczerze mówiąc nie mogłam się go od początku doczekać, więc już w drodze powrotnej zaczęłam go czytać. Kolejnym moim nabytkiem (nie targowym) są Rywalki, które mnie o c z a r o w a ł y, a w ostatnim czasie doszła do mnie paczka, w której znalazła się Niezgodna (ale o tym w stosiku).

Jednym z cudowniejszych momentów w czerwcu było wybranie się na dwa filmy, które mnie bardzo bardzo zachwyciły, a są to Gwiazd naszych wina i Czarownica.
W mojej szkole odbył się turniej piłki nożnej i ku Waszemu zdziwieniu brałam w nim udział :D To znaczy był to taki między klasowy turniej, z podziałem wiekowym. Moim zdaniem fajną sprawą jest zorganizować coś takiego i jeśli będzie możliwość, to będę w nim uczestniczyć w przyszłym roku.

W czerwcu doszło do małych zmian na blogu, np. u góry, zaraz pod zdjęciem doszła nowa zakładka, żeby można było łatwiej odnajdywać posty typu podsumowania, czy stosiki, albo wymienione tam "posty specjalne" :) Z tego powodu przez pół jednego dnia bawiłam się i do każdej recenzji dołączałam etykiety, żeby łatwiej było wyszukać książki wybranych autorów, czy serie. (Etykiety znajdziecie na bocznym pasku po prawej stronie lub/i na samym dole.)

Lipiec zapowiada się bardzo fajnie, z pewnością popołudniami będę spotykać się z przyjaciółmi, od rana do południa będę sprzedawać miód na rynku (wiąże się to z tym, że tato ma pasiekę, a ja chcę trochę zarobić, na książki oczywiście :D).
Możliwe, że moje siostry cioteczne mnie odwiedzą, więc dziadkowie pewnie zorganizują jakiś wyjazd. Mam nadzieję, że namówimy ich na coś do kina ^.^ Może akurat będzie coś fajnego lecieć.

A jak Wasz czerwiec? Jak chcecie spędzać wakacje? Jakie są Wasze plany?

Pozdrawiam,
Kasia <3

4 komentarze:

 1. Dla mnie czerwiec był bardzo udany. Planuję po prostu nadal czytać i pisać :) A Tobie gratuluję wyników!

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje plany są bardzo mało ambitne, ale mnie pasują ^^ Czytanie, czytanie, czytanie. I może wchłanianie seriali :) Cóż, taka ze mnie szalona nastolatka ^^ W każdym razie, życzę pozytywnego lipca i oczywiście wypoczynku :)
  Pozdrawiam,
  Sherry

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No wypoczynek taki średni, ale może będzie :) Ja również w tym roku zaszaleję i będę ciągle czytać :p No seriale obowiązkowo :D Wyszedł 5 sezon PLL, więc czas go obejrzeć, no i jestem na 4 sezonie Supernatural, a sezonów 9 well... :D
   Pozdrawiam,
   Kasia

   Usuń

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...