czwartek, 16 listopada 2017

październikowy stosik!


W tym roku niestety nie byłam na Targach Książek w Krakowie, ale mimo tego mój stosik jest sporych rozmiarów. Naprawdę nie wiem jak to się stało - przecież miałam przystopować z kupowaniem ze względu na brak miejsca...


Na poziomym stosiku są same egzemplarze recenzenckie. Zdobyć Rosie. Czas próby to pozycja od Wydawnictwa HarperCollins, a Zobowiązanie, Intuicja i Mroczne zakamarki są od Wydawnictwa Akurat. Czarny manuskrypt i Martwy błękit są od Wyd. Muza, Zapisane w kartach od Wyd. Initium, a Bullet Booki od Wydawnictwa Insignis. Leżąca na samym szczycie Rita z Cherrywood jest od Wydawnictwa Dygresje. 

Pozycje po prawej stronie również dostałam od wydawnictw. Są to Mirror, Mirror od Wydawnictwa Jaguar, Listy do utraconej od YA! oraz Dożywocie od Uroboros. 

It ends with us kupiłam w empiku przez wzgląd na moją miłość do twórczości Hoover, a Lalka będzie moją lekturą, więc chciałam ją mieć na własność. Kupiona również w empiku. Heban Kapuścińskiego oraz Amerykański zabójca kupione na promocji w Biedronce. Pierwszą z nich wybrałam dlatego, że chcę poznać coś więcej tego autora poza Cesarzem. Historia drugiej jest taka, że bardzo chcę obejrzeć film z jednym z moich ulubionych aktorów (Dylan O'Brien), ale skoro mam okazję przeczytać najpierw książkę, to to zrobię. 

Książek się troszkę nazbierało, a czasu na czytanie praktycznie nie mam, więc podejrzewam, że niektóre rzeczy poleżą dłużej lub krócej na półce. Jeśli chodzi o książki, które przyjdą do mnie w listopadzie, to póki co jest ich sporo, a jeszcze pół miesiąca... :D Spodziewajmy się wszyscy dużo dobroci! 

8 komentarzy:

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...