czwartek, 30 marca 2017

[URODZINOWO] czyli już cztery lata mam!

Jak możecie domyślić się po tytule - dzisiaj Parę słów o książkach kończy cztery lata. Zapraszam na małe podsumowanie tego, co było i tego, co będzie:)

Cztery lata temu, 30 marca 2013 roku wpadłam na pomysł, który okazał się być jedną z najlepszych decyzji, jakie podjęłam w swoim życiu. Założyłam bloga (z pomocą kochanej Magdy!) i po dziś dzień go prowadzę. Mniej lub bardziej systematycznie, ale wrzucam. Ostatnio rzadziej coś piszę ze względu na brak czasu, ale jednak wpisy się pojawiają. Nie macie nawet pojęcia jak bardzo jestem z siebie dumna i cieszę się, że w tym wypadku nie objawił się mój słomiany zapał, tylko wciąż tu jestem i staram się. Próbuję pisać jak najlepiej potrafię i cieszę się, że ktoś to docenia. Wciąż zdarza mi się nie dowierzać, że tu jestem i robię to co kocham, jednocześnie mając tak przyjemny odzew. Nie jestem tu tylko dla siebie - piszę również dla was i jestem szczęśliwa, że ktoś czyta moje teksty.

Przez te cztery lata poznałam wiele wspaniałych osób, nie tylko tu, ale i na Targach Książki w Krakowie lub Warszawie. Przeczytałam mnóstwo książek, z czego pewna ilość została zrecenzowana. W ostatnim czasie udało mi się poznać wiele seriali, o których również zaczęłam pisać, jak i filmów. Z pewnością rozwinęłam się pod względem pisania (czasem mam ochotę się zapaść pod ziemię czytając starsze posty), a także bardziej otworzyłam na ludzi. Cieszę się (i będę to powtarzać do skutku!), że stworzyłam tę stronkę i mam swoje miejsce.

W ciągu tych kilku lat udało mi się nawiązać wiele współprac, które również wpłynęły na rozwój bloga. Niedawno zostałam ambasadorką książki "Ścieżki nadziei" i niedługo pojawi się kolejny projekt. Z każdym dniem rozwijam się coraz bardziej i to nie tylko dzięki pracownikom wydawnictw/księgarni, ale i wam - czytelnikom, za co serdecznie dziękuję <3 Gdyby nie wy prawdopodobnie zrezygnowałabym z pisania już dawno temu.

Cały post jest pisany bez ładu i składu, ale mam nadzieję, że zrozumieliście przekaz. Jestem tu dla was, tak jak i wy jesteście dla mnie! <3 A w ramach podziękowania już niedługo pojawi się konkurs!

8 komentarzy:

 1. Gratuluję takiego stażu! Życzę dużo inspiracji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i życzę wielu lat przyjemności z dalszego blogowania:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mamy tyle samo lat stażu, z tym że ja wystartowałam kilkanaście tygodni później od Ciebie, bo w czerwcu :D
  Życzę jeszcze więcej udanych rocznic i niegasnącego pragnienia czytania <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli również długo już w tym siedzimy :D Czerwiec już blisko! <3

   Usuń
 4. No to wszystkiego najlepszego! Pozostaje życzyć weny i dużo wolnego czasu na czytanie :-)

  OdpowiedzUsuń

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...