poniedziałek, 4 lipca 2016

TBR na lipiec!


Nowy miesiąc pora zacząć wraz z nową listą książek do przeczytania!

W ubiegłym miesiącu udało mi się przeczytać wszystkie książki z listy, oprócz jednej - Ognistego krzyża, dlatego też przechodzi ona na ten miesiąc. Kolejną książką wypożyczoną z biblioteki, którą pragnę przeczytać jest Zatoka o północy Diane Chamberlain.

Od czerwca nazbierało mi się kilka egzemplarzy recenzenckich i jeszcze nie ze wszystkimi udało mi się uporać. Planuję przeczytać: Z Galileusza też się śmiali, Tamtego lata na Sycylii, The Book of you, Username: Evie i Pamiętnik z przyszłości. 
W mojej liście wakacyjnych planów wypisałam kilka tytułów, jednak nie jestem pewna, czy którykolwiek przeczytam w tym miesiącu.

Książek nie ma dużo, ale biorąc pod uwagę to, jak dużo mam obowiązków i jak mało czasu spędzam i tak boję się, że się z nimi nie wyrobię. Co Wy planujecie czytać w lipcu? Co polecacie mi zacząć jako pierwsze?

9 komentarzy:

 1. Życzę powodzenia w czytaniu i miłej lektury :D


  Bookeaterreality

  OdpowiedzUsuń
 2. Jacka, De Blasi i Ahern także mam w planach... mam nadzieję, że mi się spodobają ;) Życzę czasu na zrealizowanie czytelniczych planów. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja właśnie czytam Prawo matki Chamberlain :)) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mogę się doczekać tej książki! Dziękuję i wzajemnie! :)

   Usuń
 4. "Ognisty krzyż" to 4 czy 5 tom? pogubiłam się ;P Chyba jednak piąty - ja jestem po trzeciej części i uwielbiam tą serie :D
  Życzę powodzenia w realizacji planów!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Jesienne werble" to 4, a "Ognisty krzyż" - 5 tom ;)
   Dziękuję bardzo!

   Usuń
 5. Właśnie skończyłam czytać Username: Evie i muszę powiedzieć, że szaleńtwa nie było. Czekam na Twoją opinię na temat The book of You :) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...