piątek, 8 lipca 2016

czerwcowy stosik!W czerwcu znów udało mi się zdobyć sporo nowych książeczek! <3


Dzięki wycieczce szkolnej w pierwszych dniach czerwca i ogromnej matrasowej promocji zaopatrzyłam się w Czarne skrzydła Sue Monk Kidd, czyli trzecią już książkę tej autorki w mojej kolekcji, i Charlotte Bronte i jej siostry śpiące. Od wydawnictwa Akurat w międzyczasie przyszło do mnie Nie omijaj szczęścia Ewy Podsiadły-Natorskiej, a podczas wyprawy do biblioteki wypożyczyłam Zatokę o północy Diane Chamberlain, gdyż postawiłam sobie za cel poznanie wszystkich jej książek.
Od wydawnictwa Muza przyszły do mnie Z Galileusza też się śmiali i Tamtego lata na Sycylii, a od wyd. Akurat Pamiętnik z przyszłości Cecelii Ahern. Wydawnictwo Insignis zaopatrzyło mnie w tym miesiącu w The Book of You i komiks Joe Sugga, czyli Username: Evie.
17 czerwca przyszły wyniki egzaminów gimnazjalnych i uznałam to za dobry powód, aby zamówić sobie książkę, szczególnie, że była ona jedynie za 13,90 (cena regularna to 49,90zł) i był to Pamiętnik z mrówkoszczelnej kasety Marka Helprina, o którym słyszałam dużo dobrego. A przy okazji zakupów w supermarkecie kupiłam koktajle, smoothies... i nie tylko.

Na zdjęciu brakuje 4 książek, które aktualnie są pożyczone, ale również powitały moją biblioteczkę w czerwcu. Są to: Siedem listów z Paryża od wyd. Muza, Zapach lawendy od wyd. HarperCollins, Nieprzekraczalna granica oraz Heaven. Miasto elfów od wyd. Muza.

Coś znacie? Coś Was zaciekawiło? :)

3 komentarze:

 1. Czytałam "Zapach lawendy" i "Nieprzekraczalna granica" - obydwie godne polecenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zabrałabym się za Diane Chamberlain, bo ciągle gdzieś o niej słyszę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam żadnej, ale chętnie bym sięgnęła po "Czarne skrzydła" :)
  Pozdrawiam!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...