piątek, 8 maja 2015

Kontynuacja 'Girl Online'!

Zoe Sugg jest młodą vlogerką z Wielkiej Brytanii, a od niedawna również pisarką. Po swoim debiucie - Girl online nie spoczęła na laurach i już od pewnego czasu pracuje nad nową powieścią. Jeszcze nie znamy tytułu książki (jednak na pewno nie będzie to Girl online 2!), ale wiadome jest już, że będzie to kontynuacja losów Penny.


Tutaj przesyłam Wam video, w którym Zoella pokazuje nam jak spędza magiczne środy i opowiada co w nich jest takiego niezwykłego oraz odpowiada na kilka pytań odnośnie książki. Jeśli nie znacie angielskiego, bądź nie umiecie go na zbyt wysokim poziomie nie martwcie się, ponieważ tekst jest od razu tłumaczony. ;)


3 komentarze:

 1. Szczerze mówiąc, wolałam Zoe, gdy dopiero zaczynała swoją karierę na YT, teraz jest mi zupełnie obojętna i raczej nie sięgnę po żadną z jej (lub nie do końca jej, kwestia sporna) książek.
  Pozdrawiam! :)
  Kalorka czyta

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam jej występu, książkę kojarzę z głośnej reklamy, ale nie jestem zainteresowana :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze nie miałam mozliwości przeczytania tego debiutu, ale pragne to zmienić :)

  OdpowiedzUsuń

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...