niedziela, 8 października 2023

651. Last Violent Call. Ostatnie wezwanie

Parę słów o książkach - blog z recenzjami książek
Instagram: @zmu_booklover 


"Last Violent Call. Ostatnie wezwanie" to zbiór dwóch noweli z postaciami znanymi z dylogii These Violents Delights i Foul Lady Fortune.  W pierwszej noweli wracamy do historii Romy i Juliette, którzy okazują się ukrywać i działać w środowisku przestępczym, jako handlarze bronią. W drugiej zaś skupiamy się na historii Benedikta i Marshalla, którzy muszą rozwikłać zagadkę morderstwa w pociągu.
"Last Violent Call" to dobry powrót do ulubionych postaci, które pojawiły się za sprawą pióra Chloe Gong. Czekałam na jej premierę, ze względu na tęsknotę za postaciami i nie zawiodła moich oczekiwań. Jedyne co mogę zarzucić tym nowelkom, to ich (zbyt krótka) długość. 

Nie sięgam zbyt często po dodatki do serii, ale tym razem nie mogłam sobie tego odmówić. Nie żałuję, bo pióro autorki kocham od lat i chętnie czytam wszystko, co napisze. W przypadku tego zbioru nowelek, przeczytanie go może skutkować spoilerami, dlatego też warto poznać go dopiero po przeczytaniu These Violents Delights i Foul Lady Fortune

Jeśli polubiliście się z postaciami obu historii, to zerknijcie na ten tytuł, powinien Wam umilić oczekiwanie na drugi tom FLF! 


Tytuł oryginału: Last Violent Call

Autorka: Chloe Gong

Seria: Foul Lady Fortune (#1.5)

Wydawnictwo: Jaguar

Liczba stron: 240

Moja ocena: 9/10

Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu!


I Współpraca recenzencka z Wydawnictwa I 

1 komentarz:

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...