poniedziałek, 12 sierpnia 2019

465. Motywator. 8 tygodni do bycia fit

Parę słów o książkach - blog z recenzjami książek

Marzycie o zdrowszym stylu życia? Gdzieś w lustrze poszukujecie wymarzonej sylwetki, która się przed Wami ukrywa? A może brakuje Wam małego popchnięcia do działania w kierunku zdrowej, ślicznej sylwetki? Jeśli odpowiedzią na poprzednie pytania było "tak", to "Motywator" będzie dla Was książką idealną.

Marta Henning, trenerka personalna, instruktorka fitness i autorka bloga Codziennie fit, wie jak zainspirować do działania tak, aby marzenia o pięknej sylwetce przestały być marzeniami. Jej książka to nie są puste słowa i piękne motywujące cytaty, które można wrzucić na Instagram czy Snapchat, ale pełen plan treningowy wzbogacony zdrowymi przepisami i zadaniami na każdy dzień.

Książka jest naprawdę dobrze wydana, przez co można zabierać ją ze sobą wszędzie, a mimo tego  usztywniona okładka nie zniszczy się i dalej będzie nam dobrze służyć. Mnóstwo fotografii zdrowych pyszności, jak i samej ślicznej, wysportowanej Marty cieszą oko i tym samym podświadomie zmuszają do działania, choćby miał to być jedynie dłuższy spacer po pracy.

"Motywator" jest wypełniony zadaniami, przez co można w nim pisać i czuć jeszcze bardziej, że książka jest nasza. Można też notować na osobnych kartkach i do książki wracać wielokrotnie w chwilach słabości czy powrotu do złych nawyków.

Jeśli brakuje Wam motywacji lub nie wiecie od czego zacząć swoją przygodę z byciem swoją lepszą, zdrowszą wersją, to ten bestseller będzie naprawdę dobrym pomysłem. Marta rozpisała wszystko w prosty i przystępny sposób, więc po zapoznaniu się z tym tytułem nie będziecie szukać już wymówek, a zaczniecie działać na swoją korzyść.

Tytuł oryginału: Motywator. 8 tygodni do bycia fit
Autorka: Marta Henning
Wydawnictwo: Publicat
Liczba stron: 242
Moja ocena: 9/10

10 komentarzy:

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)



Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...