niedziela, 7 sierpnia 2016

TBR na sierpień!W lipcu udało mi się zapoznać z prawie całą listą, więc pora przygotować nową na kolejny miesiąc. Zapraszam!

Na sierpień zaplanowałam sobie kilka książek, z którymi zwlekam już długi długi czas. Pomijając Z Galileusza też się śmiali, której nie udało mi się przeczytać w lipcu, pozostałe książki stoją na mojej półce co najmniej kilka miesięcy. Są to: Miasto niebiańskiego ognia, które chciałabym w końcu przeczytać, żeby zrozumieć dlaczego wszyscy to zachwalają; Światło, którego nie widać, czyli kolejna książka zachwalana przez blogerów i booktuberów nie tylko w Polsce, ale i za granicą; Lolita- klasyk, który jest ponoć tak dobry, że aż wstyd go nie znać i Na zakręcie Sparksa, a także PS. Kocham cię Ceceli Ahern.

Planuję wziąć udział w 7ReadUp i właśnie te pięć książek również idealnie się wpasują w poszczególne kategorie. (pomijając podpunkt o brązach i pomarańczach, bo takiej książki u siebie niestety nie mam i nie wiem, czy zaliczałoby się jakbym przeczytała jakąś książkę ponownie)

Od czego polecacie mi zacząć 7ReadUp? Wcześniej oczywiście planuję również co nieco przeczytać, prawdopodobnie z biblioteki.

6 komentarzy:

 1. "Lolitę" też mam w takich mglistych planach na sierpień, ale kto wie czy mi się uda :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja sobie wreszcie muszę sprezentować "Miasto niebiańskiego ognia", żeby mieć całą serię XD
  Co z tego, że każda książka jest z innego wydania :D

  Pozdrawiam :*
  ksiazki-mitchelii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Światło, którego nie widać jest naprawdę niezwykłą książką, wartą uwagi - natomiast Lolitę znać warto, chociaż czytało mi się ją dość opornie. ;)
  medycy nie gęsi, też książki czytają!

  OdpowiedzUsuń
 4. Znam tylko "Światło, którego nie widać" i "Miasto niebiańskiego ognia". Tą pierwszś polecam Ci gorąco - jest cudowna!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też będę brała udział w 7ReadUp w wersji hard, nigdy nie startowałam w maratonie, więc nie wiem, czy uda mi się przeczytać wszystkie pozycje (jest ich 6), ale liczę na to, że się uda. Wszystkie książki z twojego TBR znam, ale żadnej nie czytałam, będę musiała jak najszybciej to nadrobić, zwłaszcza Światło, którego nie widać <3

  Books by Geek Girl

  OdpowiedzUsuń

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...