piątek, 7 października 2016

Younger (sezon pierwszy, sezon drugi)


Dzisiaj przygotowałam dla Was post o jednym z moich ulubionych w ostatnim czasie serialu. Zapraszam!

Główną bohaterką Youngera jest Liza - samotna, czterdziestoletnia matka, która by wrócić do pracy po dość długiej przerwie postanawia udawać 26-latkę. W obu sezonach kobieta zmaga się z konsekwencjami swoich kłamstw, które z każdym odcinkiem są coraz gorsze.

Najlepszą postacią moim zdaniem jest Josh - młody tatuażysta, który od początku zdobył moją sympatię i w każdym odcinku wyczekiwałam momentów z nim. Jest to zabawna i wyluzowana postać, bardzo potrzebna w tej historii. Nie mogę zapomnieć także o grze aktorskiej Hilary Duff, Miriam Shor, czy Debi Mazar, które odgrywają swoje role fenomenalnie. Widać, że nie zostały wybrane przypadkowo, szczególnie pierwsza z nich, która jest w swoim żywiole w każdej sytuacji!
Najbardziej niepotrzebny wydaje mi się być tutaj wątek córki Lizy, która mogłaby zostać na wymianie w Indiach. Jej osoba komplikuje wszystko aż za bardzo.


Odcinki Youngera są krótkie - każdy ma średnio dwadzieścia minut, więc to idealny czas na oderwanie się od nauki, czy pracy domowej ;) Jestem pewna, że serial zyskałby wielu fanów, gdyby był nieco bardziej reklamowany. Sama byłam początkowo sceptycznie nastawiona, gdyż na co dzień oglądam seriale związane z postaciami fantastycznymi, więc taki "przyziemny" mógł mnie nie zadowolić, jednak już po pierwszym odcinku zmieniłam zdanie. Pokochałam postacie od początku i cieszę się, że Wiktorii (do której serdecznie zapraszam!) udało się mnie na niego namówić. Serdecznie polecam, szczególnie, że na dniach wystartował już pierwszy odcinek 3 sezonu, który sprawił, że zrozumiałam jak bardzo tęskniłam za bohaterami, ale o tym innym razem.

Gatunek: komedia
Twórca: Darren Star
Liczba odcinków w sezonie: 12
Liczba sezonów: 3 (obecnie wydawany)

4 komentarze:

  1. Zaczęłam go oglądać w wakacje ze względu na Hilary Duff, którą dawniej uwielbiałam.Obejrzałam zaledwie kilka odcinków, bo bodajże 6, czy 7 i jakoś przerwałam, chociaż mi się podobał. Teraz mi o nim przypomniałaś i myślę,że wrócę do niego. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo się cieszę, że aż tak Ci się spodobał! <3
    Sama się dziwię, że Younger nie jest aż taki popularny, chociaż to bardzo dobra produkcja ;v

    OdpowiedzUsuń

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...