sobota, 15 października 2016

242. Love, Tanya


"Love, Tanya" jest można by powiedzieć, że autobiografią sławnej brytyjskiej vlogerki Tany'i Burr. Młoda kobieta opowiada w niej o swoich najlepszych wspomnieniach z wcześniejszych lat, ale także zasypuje nas mnóstwem porad. Tanya pokazuje nam nie tylko historie z dzieciństwa, ale stopniowo doprowadza nas do czasu, w którym zaczęła stawać się sławna w świecie mody, urody i YouTube'a.

Ważnym elementem książki są również rankingi "top 10" związane z wieloma płaszczyznami, np. radami dotyczącymi włosów, czy też ulubionymi kosmetykami autorki. Stanowią one mini podsumowania każdego z poruszanych tematów i łatwiej do nich wrócić, niż wertować całą książkę w poszukiwaniu danej rady/kosmetyku. Oprócz tego mamy miejsce na własne notatki, co sprawia, że książka może być nam jeszcze bliższa!
Jednym z ciekawszych rozdziałów jest ten związany z przepisami na ciasta, ale i nie tylko! Mam nadzieję, że już niedługo uda mi się wypróbować któryś z przepisów.

Książka jest wzbogacona o całe mnóstwo zdjęć Tany'i, teraźniejszych, i tych z dzieciństwa. Całe wydanie jest bardzo ładne i estetyczne. Dodatkowo sfotografowane zostały również m.in. ubrania wraz z dodatkami, czy kosmetyki, więc czytanie książki wraz z przeglądaniem tych zdjęć jest samą przyjemnością.

Serdecznie polecam tę historię nie tylko fanom vlogerki czy osobom, które lubią modę i makijaż. Tanya porusza również problem stanów lękowych, z którym sama się botyka do teraz. "Love, Tanya" jest tak naprawdę historią o wszystkim, bo poruszone zostały najważniejsze kwestie życiowe.

Tytuł oryginału: Love, Tanya
Autorka: Tanya Burr
Wydawnictwo: Insignis
Liczba stron: 304
Moja ocena: 8/10
Za książkę dziękuję Wydawnictwu!

4 komentarze:

 1. Mam chęć na tą pozycję, więc byc może niedługo po nią sięgnę
  ja-sie-dystansuje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam Tanyi i przyznam szczerze, że tematyka tego poradnika w ogóle mnie nie interesuje, więc odpuszczę sobie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja lubię modę, więc chętnie sięgnę po książkę :)

  OdpowiedzUsuń

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...