sobota, 10 września 2016

sierpniowy stosik!


W sierpniu przyszło do mnie kilka mam nadzieję świetnych książek, więc zapraszam do ich poznania!

Z racji tego, że w połowie sierpnia obchodziłam urodziny dostałam trzy książki, które planowałam już od dawna przeczytać. Są to: Pani Noc Cassandry Clare, Kropki Włodka Markowicza i Rówieśniczki Katarzyny Tubylewicz. Nie mogę się już doczekać jakiejś wolnej chwili, w której mogłabym się za nie zabrać. Czcij ojca swego to egzemplarz recenzencki od Wydawnictwa Smak Słowa. Tchnienie śniegu i popiołu oraz Kość z kości to kolejne tomy Obcej Diany Gabaldon wypożyczone z biblioteki. Niezłomnych pożyczyłam od kuzynki, ponieważ chcę skończyć serię, a nie czuję się z nią już na tyle związana, by kupować ten ostatni tom. Piętno Midasa jest egzemplarzem od Wydawnictwa Novae Res. 

Co polecacie mi przeczytać najpierw? Coś Was zaciekawiło?

5 komentarzy:

 1. Czcij ojca swego czytałam, jest po prostu świetne! Reszta mnie nie interesuje, ale może kiedyś książki Gabaldon, bo zakupiłam niedawno Obcą :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niezłomni to książka, która najgorsza nie jest, ale też nie powala jak na zakończenie serii :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja bym zaczęła od tych grubych tomiszczów :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam żadnej, ale oczywiście kolejne tomy "Obcej" mam w planie - na razie jestem po czwartym tomie, czyli jeśli się nie mylę przede mną "Ognisty krzyż" :)
  Przyjemnej lektury!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...