środa, 2 marca 2016

TBR na marzec!


Kolejny miesiąc i kolejny spis książek, z którymi chciałabym się uporać w nowym miesiącu.

Pierwszą z książek jest egzemplarz od Wydawnictwa Novae Res - Zakaz Anny Niedbał. Jest to krótka książka i wierzę, że się z nią uporam w najbliższym czasie, mimo, że jego samego mam coraz mniej, a ferie niestety się już skończyły. Kolejne dwie książki to Sherlock Holmes i banda z Baker Street i Testament Bibliofila, które pod koniec lutego wypożyczyłam z biblioteki.
Zamierzam się zabrać jeszcze za jakąś pozycję z mojej własnej biblioteczki, jednak póki co nie jestem pewna czy wybrać którąś z niedawno zakupionych, czy może klasyk... Niedługo do tego dojdę i się okaże ;)
Poza tym spodziewam się kilku egzemplarzy recenzenckich, które powinny dobrze zająć mój wolny czas.
Oprócz tego już niedługo mam testy, więc chciałabym jeszcze więcej czasu spędzić na nauce, bo szczerze się ich boję, ale o tym wspominam od początku roku, więc pewnie macie już dość.

Co czytaliście i z czym polecacie mi się zapoznać? Piszcie propozycje, a nuż okaże się, że te książki są (lub pojawią się) w mojej biblioteczce.

8 komentarzy:

 1. Nie czytałam ich jeszcze. Ja w tym miesiącu planuję się zabrać za książkę Stefa Penney "Czułość wilków". Brzmi dobrze i akurat ją na wymianie zdobyłam :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Już od pewnego czasu, chce zapoznać się z seria o Sherlocku. W tym miesiącu zamierzam upolować jakieś powieści Doyle na bibliotecznej półce ;)

  Pozdrawiam, Maniaczka książek!
  countrywithbooks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzymam kciuki, żeby ci się to udało! :)

   Usuń
 3. A ja powiem, że nie przejmuję się w ogóle testami XD

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę powodzenia i czekam na recenzje tych książek! :))

  OdpowiedzUsuń

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...