poniedziałek, 11 września 2017

sierpniowy stosik!

Sierpień był zdecydowanie miesiącem książek, które od dawna chciałam mieć, a także miesiącem pięknych okładek.


Na początku jako prezent urodzinowy ode mnie dla mnie sprawiłam sobie przepiękne ilustrowane wydanie Zbrodni i kary, cudną Mitologię nordycką Gaimana oraz (na promocji) Obcą Diany Gabaldon, którą, jak wiecie, kocham i od teraz zaczynam kompletować całą serię. Marzą mi się wszystkie tomy(najlepiej uzbierane do wakacji), by wówczas na spokojnie zrobić ich re-read.
Moimi kolejnymi prezentami (od samej siebie) była Confess, bo CoHo kocham(!), Lord John i sprawa osobista - Gabaldon miłością mą. Na promocji w Świecie Książki kupiłam również coś, co od dawna pragnę przeczytać, czyli Paragraf 22 Hellera. The Angel Tree oraz Dark Matter kupiłam za grosze w lumpeksie. Jazda na rydwanie oraz Dunkierka, to egzemplarze do recenzji, a Codziennie fit Marty Hennig, to moja biedronkowa zdobycz, bo bloga Marty czytuję od kilku lat i nie mogłam się bez tego obyć ;)

Póki co znam się z Obcą, poznałam również Jazdę na rydwanie (wkrótce recenzja), Dunkierkę (recenzja tu) oraz Zbrodnię i karę (recenzja możliwe, że się pojawi). Co polecacie mi ruszyć jako kolejne?

14 komentarzy:

 1. Śmiem twierdzić, że najładniej prezentuje się książka Gaimana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te nowe wydania faktycznie cieszą oczy :)

   Usuń
 2. Jakie cudowne rzeczy! Lorda Johna bym chciała mieć u siebie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oby dorównywał serii o Claire i Jamie'm <3

   Usuń
 3. "Zbrodnię i karę" bardzo dobrze wspominam. Przyjemnej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę moją ukochaną Gabaldan :D Serię "Obca" uwielbiam! Lorda Johna jeszcze nie czytałam, ale na pewno kiedyś to zrobię :) Zdecydowanie mogę polecić "Zbrodnie i karę" oraz "Paragraf 22".
  Pozdrawiam!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również kocham Colleen Hoover, choć akurat "Confess" trochę rozczarowała mnie swoim zakończeniem.
  Pozdrawiam :)
  http://czytanie-i-inne-przygody.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojaa chcę to teraz tak mocno przeczytać... Może mi się uda w tym miesiącu :D

   Usuń

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...