sobota, 19 listopada 2016

248. Miłośniczki czekolady i ślubLucy, Autumn, Chantal i Nadia to cztery przyjaciółki, które kochają siebie równie mocno, co czekoladę. Są dorosłymi kobietami, które są w trakcie zakładania lub rozważania nad założeniem rodziny. Kobiety zmagają się z przeciwnościami losu i codziennymi problemami, ale co by się nie działo zawsze mają siebie (i czekoladę!).

"Miłośniczki czekolady i ślub" to świetna książka o przyjaźni, miłości i wielu innych. Rzadko kiedy spotyka się przyjaźnie tak piękne i oddane jak ta. Już od pierwszych stron wiadome jest, że dziewczyny zrobią dla siebie wszystko i nie odpuszczą się wzajemnie w trudnych chwilach, co pokazują na kolejnych stronach.

Książka wciągnęła mnie od razu i pochłonęłam ją w jeden wieczór. Autorka pisze prosto i ciekawie, a bohaterowie są ciekawie wykreowani. Nie są to szare i płaskie postacie, każda z nich ma charakterek i ciężko ich nie rozróżnić. Nie jest to może książka, o której przez długi czas będę myśleć, ale czas spędzony z nią był naprawdę udany.

Serdecznie polecam zapoznać się z miłośniczkami czekolady i ocenić, czy czekolada jest tak bardzo ważna w ich życiu oraz poznać ich perypetie. :)

Tytuł oryginału: The Chocolate Lovers' Wedding
Autorka: Carole Matthews
Seria: Klub Miłośniczek Czekolady (#4)
Wydawnictwo: HarperCollins
Liczba stron: 368
Moja ocena: 8/10
Za książkę dziękuję Wydawnictwu!

4 komentarze:

  1. Cieszę się, że tak wysoka ocena, bo właśnie na nią czekam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Właśnie czytam tę książkę. Jak widzę lekko idzie czytanie:)

    OdpowiedzUsuń

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...