piątek, 29 listopada 2013

Niespodzianka !

Hejo :) .
Ta oto wspaniała książeczka trafiła ostatnio w moje posiadanie. Od razu mi się spodobała, a stać mnie na nią było, więc nic nie stało na przeszkodzie :).

Jak to zwykle ze mną bywa ( trochę za często ) książki kupuję na podstawie ciekawych opisów lub ciekawych zdjęć.
W tym wypadku obie te rzeczy zagwarantowały kupno tejże książki.

Zdjęcie widzicie - piękna dziewczyna w sukience z wody, co mnie rozśmieszyło, ponieważ w W pierścieniu ognia Katniss wystąpiła w sukience z ognia, więc mój nawalony mózg skojarzył fakty.Opis tej książki to :

„Nigdy, przenigdy nie płacz” – tego przed laty nauczyła Eurekę Boudreaux jej mama. Ale teraz nie żyje, a dziewczyna na każdym kroku natyka się na Andera – wysokiego, bladego, jasnowłosego chłopca, który wydaje się wiedzieć rzeczy, jakich wiedzieć nie ma prawa, i który ostrzega Eurekę, że jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie, i prawie doprowadza ją do łez.

Ander nie zna jednak najmroczniejszej tajemnicy Eureki – od kiedy jej matka zginęła w tajemniczym wypadku, dziewczyna również pragnie umrzeć. Niewiele jej w życiu pozostało, jedynie stary przyjaciel Brooks i dziwny spadek: medalion, list, tajemny kamień i starożytna księga, której nikt nie rozumie. Księga opisuje niepokojącą historię dziewczyny o złamanym sercu, której łzy zatopiły cały kontynent. Eureka wkrótce odkryje, że starożytna opowieść nie jest czystą fantazją i Ander może mówić prawdę, a w jej życiu kryją się mroczniejsze tajemnice, niż się kiedykolwiek spodziewała…Mi bardzo się on spodobał i mam nadzieję, że książka będzie równie wspaniała. Myślę, że Wam również ona przypadnie do gustu.


Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego weekendu.
Kaśka :))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Skoro jesteś już tutaj to naskrob dla mnie parę słów o recenzji/książce. Dziękuję ♥ Motywuje mnie to do dalszego pisania. :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...